Tłumaczenia prawnicze

Jednym z elementów naszej oferty są specjalistyczne tłumaczenia prawnicze języka czeskiego. Dzięki odpowiedniej wiedzy i bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sukcesywnie pomóc w przekładzie wszelkiego rodzaju umów, pism urzędowych, oficjalnych dokumentów, podań, formularzy, skarg, ustaw itd.

Dobrze wiemy, że tłumaczenia prawnicze czeski wymagają najwyższej dokładności i skrupulatności, aby precyzyjnie i zgodnie z treścią pierwotnego dokumentu przełożyć go na język obcy, dlatego przykładamy do tych elementów najwyższą wagę. Dostosowujemy tłumaczenia prawne z języka czeskiego w taki sposób, aby zachować formalny język i trzymać się przekazu. Fachowe słownictwo nie jest nam obce, gdyż od wielu lat zajmujemy się podobnymi zleceniami.

Jesteśmy gotowi tłumaczyć najróżniejsze pisma i dokumenty z zakresu szeroko pojętego prawa, niezależnie od tego, czy ich tematyka wiąże się z prawem handlowym, międzynarodowym, autorskim, karnym, podatkowym, działalnością gospodarczą czy korespondencją urzędową. Z powodzeniem współpracujemy zarówno z osobami i podmiotami prawnymi, jak kancelariami prawniczymi, adwokatami, notariuszami, spółkami, przedsiębiorstwami oraz instytucjami publicznymi, jak i z osobami prywatnymi.

Najwyższą jakość tłumaczeń prawnych z języka czeskiego na polski i z języka polskiego na czeski gwarantuje wykwalifikowana kadra native speakerów posiadających odpowiednie wykształcenie i bogate doświadczenie w posługiwaniu się oboma językami. Dzięki ich pracy jesteśmy w stanie w pełni zaspokoić Państwa wymagania i potrzeby, bez względu na stopień skomplikowania czy przeznaczenie danego tekstu.

Komentáře nejsou povoleny.