Tłumaczenia ustne

Poza tłumaczeniami pisemnymi, które są główną gałęzią naszej działalności, oferujemy również tłumaczenia ustne z języka czeskiego na polski i z polskiego na czeski. Dzięki temu, że współpracujemy z profesjonalnymi native speakerami, możemy zapewnić pełną fachowość tłumaczeń bez względu na ich tematykę.

Jeżeli nie zna się języka czeskiego, prowadzenie rozmów handlowych, organizowanie spotkań, negocjacji czy konferencji z udziałem Czechów staje się niemożliwe. Jedynym wyjściem okazuje się skorzystanie z tłumacza czeskiego, którego pomoc pozwoli na sprawną i efektywną komunikację pomiędzy polsko-czeskimi partnerami. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest asysta native speakera posługującego się na co dzień oboma językami. Właśnie takich tłumaczy oddajemy do Państwa dyspozycji.

Jesteśmy gotowi asystować zarówno przy niewielkich i nieformalnych negocjacjach biznesowych, jak i dużych konferencjach naukowych, medycznych, prawnych czy jakichkolwiek innych. Świadczymy usługi tłumaczenia konsekutywnego, polegające na translacji wypowiedzi osoby przemawiającej w danym momencie, a także symultanicznego, w trakcie którego tłumacz nie ma kontaktu z prelegentem i dokonuje przekładu jego słów w czasie rzeczywistym, np. siedząc w dźwiękoszczelnej kabinie.

Obsługujemy wszelkiego rodzaju konferencje, sympozja, posiedzenia, narady czy zebrania, jak i nieoficjalne spotkania, rozmowy telefoniczne oraz zakulisowe negocjacje. Dobra dykcja oraz umiejętność najwyższej koncentracji i skupienia się na tekście w połączeniu z biegłością językową naszych tłumaczy to gwarancja, że pod każdym względem spełnimy pokładane w nas oczekiwania. Jesteśmy gotowi, aby podjąć stałą współpracę w zakresie tłumaczeń ustnych, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

Komentáře nejsou povoleny.